Thursday, September 28, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAksident tragjik në afërsi të Gorencës, humb jetën një grua

Aksident tragjik në afërsi të Gorencës, humb jetën një grua

Dje më datë 11.03.2023, në ora 15:15, në rrugën kryesore Ohër-Kërçovë në afërsi të fshatit Gorenc, automjeti i tipit “Honda” me targa të Ohrit, i drejtuar nga 69-vjeçari B.S. nga Ohri ka dalë nga rruga, shkruan Struga Ekspres.

Pas aksidentit shoferi B.S. dhe bashkëudhëtarja e tij, 72-vjeçarja M.S. nga Ohri janë transferuar në spitalin “Shën Erazmo” ku mjeku ka konstatuar lëndime të rënda fizike, por gjatë transportit të pasagjeres M.S. në Spitalin “Nënë Tereza”, ajo ka ndërruar jetë pas plagëve të marra ku u konstatua vdekja nga mjeku i urgjencës. Me urdhër të Prokurorit Publik të ndjerës do ti bëhet autopsia. Një ekip i MPB-së Ohër ka kryer këqyrje të vendit të ngjarjes, njofton MPB.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments