Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiRrahje mes dy policëve në Qafë Thanë, ja arsyeja

Rrahje mes dy policëve në Qafë Thanë, ja arsyeja

Dy policë janë rrahur gjatë orarit të punës në në pikën kufitare Qafë Thanë me Shqipërinë.

Rrahja ka ndodhur para syve të personave që prisnin të kalonin kufirin.

Në përleshje kanë marrë pjesë dy policë, të cilët pas padurueshmërisë dhe keqkuptimeve të ndërsjella janë përplasur fizikisht me grushte dhe shkelma, në seksionin ku bëhet kontrolli i pasaportave.

Ngjarja është parë edhe nga kolegët e tyre nga Shqipëria, të cilët punojnë në të njëjtat ambiente, pasi kontrolli i pasaportave tashmë është i integruar në një pikë.

Rastin e ka marrë kontrolli i brendshëm i MPB-së, e cila tashmë po përcakton përgjegjësinë për ngjarjen.(INA)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments