Saturday, June 15, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiRrahen dy strugane në Ohër

Rrahen dy strugane në Ohër

Nga policia njoftojnë se më 13.12.2019 në stacionin e policisë së Ohrit është raportuar për prishje të rendit dhe qetësisë publike në Bulevardin “Turistik” .

Dy qytetarë të Ohrit të moshës (34) dhe (30) nga Ohri kanë sulmuar dy femra të moshës 31 vjecare nga Struga.

Pas dokumentimit të plotë të ngjarjes, SPB- Ohër do të paraqesë një raport të përshtatshëm.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments