Mobileri Kupa
Reklamo Ketu! Reklamo ketu!
Rozana Radi: Humba 10 kilogramë për dy muaj, ky është sekreti i rënies nga pesha
Showbiz, Slider

Rozana Radi: Humba 10 kilogramë për dy muaj, ky është sekreti i rënies nga pesha

Rozana Radi është një nga vajzat më aktive të skenës. Së fundmi, ajo është shfaqur si moderatore, aktore dhe këngëtare.

Mirëpo, duket se Rozi nuk ka lënë pas dore as pamjen e jashtme. Gjatë kësaj kohe, ajo pa ka pësuar një rënie goxha të madhe në peshë për një periudhë shumë të shkurtër. Këtë e bëri të ditur, vetë Rozana duke u përgjigjur pyetjeve në Instastory.

“Sa kilogramë je?”, e ka pyetur një ndjekës, ndërsa Radi ka treguar se për dy muaj ka arritur të humbasë 10 kilogramë.

Më tej, ajo ka zbuluar edhe sekretin e rënies në peshë.

“Eleminova bukën, brumërat, ëmbëlsirat, të skuqurat. Mbylla darkën në orën 19 dhe alkoolin (po unë nuk jam alkooldashëse). Ndonjë gotë verë ose birrë e pi tani në verë kur dal në fundjavë”, ka shkruar Rozana.

July 19, 2022
Butik Mili

Struga Ekspres