Sunday, March 26, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeSliderRonaldo nuk flet për mediat

Ronaldo nuk flet për mediat

Sulmuesi portugez ishte i acaruar pas humbjës së mbrëmshme në shtëpi nga Schalke 04, në kuadër të Champions League. I nervozuar, ai i tha një reporteri se nuk do të flaës më për mediat deri në fund të sezonit. “Nuk do të flas. Nuk do të flas më për mediat deri në përfundim të sezonit”, shkruan Goal, transmeton tika-taka.
Në ndeshjen e mbrëmshme, Real Madrid humbi në shtëpi nga Schalke 04, me rezultat 3-4. Në këtë ndeshje Ronaldo arriti dy herë të shënonte kundër gjermanëve dhe të thyentë rekordin për golashënuesin më të mirë në histori të Champions League.Tika taka

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments