Saturday, July 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeSliderRIKTHEHEN TE FORTET E LIGES

RIKTHEHEN TE FORTET E LIGES

Liga e kampioneve rikthehet sonte dhe dy perballje super te forta

Pas disa muajsh pushim liga e kampioneve kthehet fuqishem ne ekranet tona televizive.

Ndeshja qe pritet me shume emocion dhe kurreshtje do te jete “lufta” e dy te medhenjve qe do te perballen ne ”Parkun e Princave”,ku do te ballafaqohen PSG dhe Chelsea

Edhe ndeshja tjeter nuk eshte me pak e lehte tek ballafaqimi tjeter ,Shakhtar – Bayern Munich.

Ekipi i Shakhtarit eshte nje kocke e forte ne fushen e saj,por kesaj radhe perballet me Bayern Munchen-in qe eshte nje super ekip koheve te fundit ne ligen e kampioneve.

PSG – Chelsea dhe Shakhtar -Bayern Munich do te jene dy super perballje  qe do te fillojne nga ora 20:45

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments