Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeOpinionFeste vetem me flamur kombetar

Feste vetem me flamur kombetar

Nga Bujar Murtishi

Kosova, pavaresine duhej festuar vetem me flamurin kombetare.

Pervjetori i ketij viti te pavaresise se Kosoves, gjen Kosoven ne nje situate te palakmueshe ekonomiko-politike, ku shume qytetare braktisen Kosoven nga kushtet tejet te renduara ekonomike.

Po ashtu edhe situata politike kosovare eshte ne nje segment konfliktuoz, ku mbreteron nje qeveri  pa opozite reale, ngase opozita-pozita, me detyrim nderkombetare krijuan maxhorancen.
Prandaj, pertej qeverise, dhe mbi politiken ditore, Kosova pavaresin  duhej festuar vetem me flamurin kuq e zi.

Urime pervjetorin e pavaresise se Kosoves, dhe deshiroj qe ne te ardhmen, gjithe shqiptaret te festojne ne nje SHQIPERI reale.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments