Friday, June 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniRexhepi: Familja evropiane është ëndrra që të gjithë e dëshirojmë

Rexhepi: Familja evropiane është ëndrra që të gjithë e dëshirojmë

Familja evropiane është ëndrra që të gjithë e dëshirojmë. Por, ajo ëndërr mund të bëhet realitet.
Ky është konkluzioni pas porosive pozitive nga metropolat evropiane për përparimin, kjo është porosia që sot e solli ministri austriak për çështje evropiane dhe ndërkombëtare z. Michael Linhart. Të përpiqemi të gjithë së bashku ta realizojmë ëndrrën, për një të tashme më të mirë dhe për një ardhmëri më të mirë.
Kastriot Rexhepi
—————————–
Европското семејство е сонот по кој сите мечтаеме. Но, тој сон може да биде реалност.

Тоа е заклучокот по позитивните пораки од европските метрополи за напредокот, тоа е пораката која денеска ја донесе сојузниот министер за европски и меѓународни прашања на Австрија, г-динот Михаил Линхарт. Да се потрудиме сите заедно да го оствариме сонот, за подобра сегашност, за подобра иднина.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments