Tuesday, April 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShowbizRemzie Osmani, fëmija që është ngatërruar në spital kur ka lindur

Remzie Osmani, fëmija që është ngatërruar në spital kur ka lindur

Këngëtarja Remzie Osmani sot është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullore.

Ajo e ka nisur shumë e re karrierën e saj, ndërsa ka vazhduar suksesshëm ndër vite, duke u bërë zëri i pëlqyer i shumë shqiptarëve.

Së fundmi, ajo ka qenë e ftuar në emisionin “Lemza” ku ka rrëfyer shumëçka nga jeta dhe karriera e saj ndër vite.

Remzie Osmani në emisionin “Lemza”

Mes tjerash, Osmani ndau me teleshikuesit edhe një histori interesante nga jeta e saj, duke treguar se kur ka lindur, atë e kanë ngatërruar me një fëmijë tjetër.

“Më kanë ndrru tri ditë e kanë mbajt një djalë të huajin, infermieret serbe i kanë thënë maje është i yti po nënë nuk ka pranu”, ka thënë Remzie Osmani.

E njëjta ka edhe një vëlla më të vogël, Nexhatin, i cili gjithashtu është këngëtar.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments