Friday, June 2, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeSliderREAL DHE BASEL NE EPERSI

REAL DHE BASEL NE EPERSI

Mbaruan pjeset e para te dy perballjeve,Schalke 04 0 -1 Real Madrid, Cristiano Ronaldo shenon ne porten e kundershtarit ne minuten e 26,dhe Basel 1 –  0 Porto, Derlis Gonzalez shenon ne porten e Portos ne minuten e 11.

Por asgje nuk ka mbaruar akoma,mos harrojme se na presin dhe 45 minuta emocione pas 15 minutash pushim dhe gjithcka mund te ndryshoje.Futbolli eshte i paparashikuar gjithmone.

Shijojeni deri ne fund….

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
Previous article
Next article
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments