/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Reagon ashpër FC. STRUGA”Trim&Lum: Gjykim i turpshëm, arbitri Marjan Gocevski na mohoi 3 penalti (VIDEO)
Slider, Sport

Reagon ashpër FC. STRUGA”Trim&Lum: Gjykim i turpshëm, arbitri Marjan Gocevski na mohoi 3 penalti (VIDEO)

❕❗Reagim❕❗

⚪🔴 Sot klubi jonë ka reaguar tek organet përkatese pranë FFM-së për padrejtësitë që na u bënë nga ana e arbitrit Marjan Gocevski në ndeshjen e fundit kampionale kundër Rabotniçkit! Ne si klub e cilësojmë të turpshëm dhe tendencioz gjykimin e tij në një ndeshje aq te rëndesishme për ekipin tonë.
⚪🔴 Në videon e mëposhtme keni vetëm 3 nga rastet në të cilat nuk u akordua penalti në favorin tonë.
⚪🔴 Mirëpo, pavarësisht të gjithave ne vazhdojmë me kokën lartë për fitoret e rradhës.
#ForcaStrugaTrimLum

_________________________________________
⚪🔴 Денеска нашиот клуб реагираше до надлежните органи за неправдите што ни ги нанесе судијата Марјан Гоцески на последниот првенствен натпревар против Работнички! Ние како клуб сметаме дека неговата пресуда на ваков важен натпревар за нашиот тим е срамна и пристрасна.
⚪🔴 На видео записот што може да го видите подолу, може да видите 3 прилики во кои судијата не досудеше пенал во наша полза.
⚪🔴 Но и покрај сето ова, продолжуваме со кренати глави за следните победи.
#ForcaStrugaTrimLum

April 16, 2021

error: Content is protected !!
Struga Ekspres