Thursday, May 30, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniQeveria e Maqedonisë shpallë konkurs për drejtorë të rinj

Qeveria e Maqedonisë shpallë konkurs për drejtorë të rinj

Qeveria e Maqedonisë ka shpallë konkurs për drejtorë dhe zv/drejtor në një numër të konsiderueshëm të institucioneve ku do të mund të konkurrojnë të gjithë qytetarët që I përmbushin kriteret e parapara.
Bëhet fjalë për, postet udhëheqëse të Drejtorisë për të Ardhura Publike, Doganës, Byros për Prokurime Publike, Qendra për menaxhim me kriza, Fondit të Shëndetësisë etj. Kur jemi te shëndetësia, ministri Venko Filipce paralajmëroi se gjatë javës së ardhshme do të emërohen drejtor të ri nëpër klinikat ku kanë udhëhequr kuadro të Aleancës për Shqiptarët.

Nga ana tjetër Qeveria ka shkarkuar Aleskandër Donev nga posti I drejtorit të Agjencisë për Turizëm për shkak se nuk kanë qenë të kënaqur me punën e tij.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments