Tuesday, May 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeKulturëKëngëtari i mirënjohur strugan Vullnet Ibraimi vjen me "I vetëm" (VIDEO)

Këngëtari i mirënjohur strugan Vullnet Ibraimi vjen me “I vetëm” (VIDEO)

Këngëtari dhe kantautori i mirënjohur strugan Vullnet Ibraimi vjen me këngën “I vetëm” të realizuar edhe me një videoklip, shkruan Struga Ekspres.
Kënga dhe videoklipi ështê komplet e realizuar nga vet autori Ibraimi.
Zëri dhe talenti i jashtëzakonshëm i Vullnet Ibraimit e bëjnë të veçantë krijimtarinë e tij muzikore që nga fillet e tij të cilën publiku ka ditur gjithmonë ta vlerësojë duke e duartrokitur vazhdimisht suksesin e tij.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments