Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniQëllohet me armë zjarri vëllai i kryetares së komunës

Qëllohet me armë zjarri vëllai i kryetares së komunës

Gjatë ditës së djeshme në afësi të vendit të quajtur Gjavato në rrugën magjistrale Resen- Manastir është plagosur me armë zjarri M.S. (36) vëllai i kryetarës së komunës Manasit, Natasha Petrovska, transmeton Zhurnal.

Sipas policisë mbrëmë në ora 22:30 M.S. dhe S.F. duke u kthyer nga gjuetia, janë parkuar në rrugën Manastir Resen. Për një moment kanë qëndruar jashtë veturave ku janë dëgjuar të shtëna. Si pasojë M.S. ka marrë lëndime dhe ka rënë mbi veturë.

I lënduari është dërguar në Klinikat e Manastirit. Policia po kryen ispektimin për të zbardhur rastin në tërësi, transmeton Zhurnal.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments