Saturday, July 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniPrej sonte reshje të mëdha të shiut

Prej sonte reshje të mëdha të shiut

Nën ndikim të ciklonit nga Mesdheu gjatë natës në Maqedoni priten reshje më intensive të shiut, të cilat në perëndim do të shtrihen drejt jugut. DPHM kumtoi se reshje të shiut me intensitet më të dobët deri mesatar do të ketë edhe nesër gjatë ditës. Lokalisht ato do të jenë më vërshuese dhe diku do të reshin edhe deri në 25 litra në metër katror, sidomos në pjesët perëndimore dhe juglindore. Në këto rajone është e mundur edhe paraqitje e rrallë e bubullimave. Do të fryjë erë e dobët deri mesatare juglindore. Në ditët të vijim do të ketë stabilizim të motit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments