Monday, March 20, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniPronari vret plaçkitësit në një këmbimore

Pronari vret plaçkitësit në një këmbimore

Dy plaçkitës të armatosur janë futur në një këmbimore në Kisella Vodë të Shkupit. Pas tentimit për ta plaçkitur këmbimoren, pronari ka arritur t ua merr armen dhe t’i vret plaçkitësit. Rruga drejt këmbimores është bllokuar nga policia e cila po heton rastin. (koha.mk)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments