Saturday, June 15, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeKosovëPronari shqiptar ua jep punëtorëve rrogën e 14-të: “Falemnderit o Allah që...

Pronari shqiptar ua jep punëtorëve rrogën e 14-të: “Falemnderit o Allah që më mundësove të përjetoj këtë ditë”

Burim Piraj, pronari i kompanisë “Meka”, që gjendet në Komunën e Dragashit e mbajti premtimin. Piraj vitin e kaluar për punëtorët e tij dha rrogën e 13-të, duke premtuar se në vitin e ardhshëm do të bëj çmos që të jap edhe rrogën e 14-të, njofton shprehja.
Ai janarin e vitit të ri e nisi me lajmin e mirë për rrogën e 14-të. Ky është lajmrimi i Burim Piraj:
“Faleminderit o Allah që më mundësove të përjetoj këtë ditë!
Rroga e 14 u nënshkrua, I falënderoj shumë punëtorët, bashkëpunëtorët dhe në veçanti konsumatorët tanë që kanë qenë përherë pjesë e suksesit!
Qoftë paqja dhe bekimi i Zotit mbi të gjithë juve që ju përmenda më lartë dhe mbi popullin Shqiptar në tërësi”.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments