Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiShembet një kamion në rrugën Strugë-Qafethanë

Shembet një kamion në rrugën Strugë-Qafethanë

Një kamion në rrugën Strugë-Qafethanë më saktësisht në Teferiç, ka rrëshqitur gjatë vozitjes dhe është shembur përskaj rrugës ku mësohet se shoferi i kamionit nuk ka mundur të kontrolloj automjetin e tij për shkak të vërshimit të madh të shiut.

Përveç dëmeve materiale, mësohet se shoferi i kamionit fatmirësisht shpëton pa lëndime.

(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments