Sunday, February 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniPrani e madhe e policisë rrugore në Strugë dhe gjithandej nëpër qytete

Prani e madhe e policisë rrugore në Strugë dhe gjithandej nëpër qytete

Kumanova dkëtyre ditëve është stërmbushur me policë rrugorë të cilët tërë ditën kanë qenë rrugëve të qytetit, duke shqiptuar gjoba të shumta ndaj qytetarëve.
Qytetarët e revoltuar thonë për agjencinë e lajmeve INA se grupet e policëve që sorrollaten rrugëve shkaktojnë neveri tek ata. “Kohëve të fundit janë shtuar disa policë të rinjtë që sillen gjithandej nëpër qytet. Të shkon mendja se është ndonjë gjendje e jashtëzakonshmne apo orë policore. Nuk e dijmë se cka kërkojnë 20 apo 30 policë tanë ditën rrugëve të qytetit”, shprehet A.I (30) nga Kumanova. Një pjesë e qytetarëve raportojnë edhe për gjoba për gabime të vogla në komunikacion.
Policë rrugor ka patur shumë edhe nëpër rrugët e Strugës të cilët kanë shqiptuar gjoba qytetarëve të cilët kanë shkelur rregullat e qarkullimit me makinë, transmeton Struga Ekspres.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments