Wednesday, June 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniBorë në Kroaci, pritet edhe në Maqedoni

Borë në Kroaci, pritet edhe në Maqedoni

Një valë e ftohtë me shumë borë ka kapluar Kroacinë. Mediat kroate njoftojnë se bora ka rënë në shumë vende ndërsa në disa vende ka edhe bllokim trafiku.

Përndryshe, sipas Entit Hidrometeorologjik bora po vjen edhe në vendin tonë në orët e pasdites. Paralajmërohet për një ciklon që sjell shumë shi dhe borë në malet dhe vendet më të larta.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments