Friday, December 1, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniPolicia shpërndanë protestuesit

Policia shpërndanë protestuesit

Policia ka arritur që t’i largojë të gjithë protestuesit nga oborri i Parlamentit, duke e marrë situatën nën kontrollë. Protestuesit duket që kanë filluar të shpërndahen dhe situata është e qetë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments