Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiJa cili është strugani që u mbyt në liqenin e Ohrit

Ja cili është strugani që u mbyt në liqenin e Ohrit

Një person gjashtëdhjetë e gjashtë vjeçar është gjetur pasditen e sotme pa shenja jete në ujërat e liqenit të Ohrit në afërsi të autokampit “As” afër Strugës. Trupi është pikasur nga notarët në plazh,informon Struga Ekspres.

Sipas informacioneve fillestare, në trupin e të ndjerit nuk ka pasur shenja dhune.
Në vendngjarje ka intervenuar një ekip i ambulancës së Strugës, por personi nuk ka pasur shenja jete.
Një ekip policor ka inspektuar vendin në prani të prokurorit publik dhe ekipit mjekësor.

Sipas informacioneve i ndjeri është V. Cvetanoski nga Struga, mosha 66 vjeç,
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments