Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniPolicia jep detaje për vrasjen në Çarshinë e Shkupit

Policia jep detaje për vrasjen në Çarshinë e Shkupit

Policia në një deklaratë për Televizionin SHENJA, ka konfirmuar vrasjen e dyfishtë që ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Çarshinë e Vjetër të Shkupit.
“Më datë 06.03.2023 në orën 20:11 është denoncuar se në një objekt hotilerik në Shkup, disa persona kanë shtënën ën drejtim të J.K dhe E.I të cilët kanë vdekur në vendngjarje. Është shtënë edhe ndaj A.T i cili është dërguar në spital, për t’i ofruar ndihmën mjekësore. Po ndërmerren masa për zbardhjen e rastit”, kanë deklaruar nga MPB për Televizionin SHENJA.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments