Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniVetura e vrasësve e djegur, ishte me targa të falsifikuara

Vetura e vrasësve e djegur, ishte me targa të falsifikuara

Vetura e vrasësve, që ende mbeten të panjohur
për autoritetet e rendit, është gjetur në rrethinën e Shkupit, e djegur.
Siç mësohet nga burimet brenda MPB-së, ajo ka
mbajtur targa false.

Prokuroria paraprakisht ka dalë me një kumtesë
për media, ku bëri të ditur se ende kërkohet për ti gjetur vrasësit.

Vrasësit me maska, kanë hyrë në lokal dhe kanë
qëlluar në drejtim të dy personave që kanë
vdekur në vend ngjarje, ndërkaq personi i tretë
është dërguar në spital në gjendje të rëndë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments