Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiPolicia i dënon ashpër dy të dehur në Strugë, ua merrë patentat...

Policia i dënon ashpër dy të dehur në Strugë, ua merrë patentat e shoferit

Më 18 dhe 19 nëntor 2023, në periudhën nga ora 23:00 deri në ora 05:00, janë kryer kontrolle të intensifikuara në komunikacion në zonën e SPB-Ohër,përcjell Struga Ekspres.

Njëkohësisht, zyrtarët policorë kanë gjobitur 9 drejtues mjetesh të cilët drejtonin mjete motorike nën ndikimin e alkoolit, 3 prej tyre në Ohër, 2 në Strugë dhe 4 në Kërçovë. Ata janë përjashtuar menjëherë nga komunikacioni, shoferëve u janë marrë patentat e shoferit dhe u janë dorëzuar urdhërpagesat përkatëse, njofton policia.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments