Monday, March 27, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniPlaçkitet një kazino

Plaçkitet një kazino

Një person i panjohur me kërcënim me pistoletë nga i punësuari në një kazino në Shkup, mbrëmë, një orë e gjysëm pas mesnate, ka marrë 130.000 denarë.

Pas plaçkitjes së kryer në kazino, e cila gjendet në bulevardin “11 Tetori” në Shkup, autori ka ikur në drejtim të panjohur. Nga policia informojnë se po ndërmerren masa për gjetjen e autorit dhe për ndriçimin e tërësishëm të rastit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments