Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniPlaçkitet edhe një bankë

Plaçkitet edhe një bankë

Dje rreth orës 12:00, një person i maskuar ka grabitur një bankë në rrugën ‘Goce Dellcev’ në Gostivar.
Vjedhësi duke kërcënuar me armë të punësuarit, ka marrë 1.300.000 den dhe më pas me veturë ka ikur në drejtim të panjohur.

Po merren masa për gjetjen e autorit dhe zbardhjen e plotë të rastit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments