Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiPërmbytet kjo lagje e Mislleshovës së Strugës, banorët e shqetësuar (FOTO)

Përmbytet kjo lagje e Mislleshovës së Strugës, banorët e shqetësuar (FOTO)

Banorët e një lagje të Mislleshovës së Strugës shprehen të shqetësuar për Struga Ekspres për ujin e madh që ka vërshuar lagjen dhe që ka përmbytur këtë lokacion dhe duke u hyrë uji edhe nëpër shtëpi.
Një nga banorët e Mislleshovës kërkon ndihmën e institucioneve për ndërhyrjen e shpejtë për të evituar rrezikun që po u kanoset.
“Nuk dalim dot nga shtëpia, na ka hyrë uji në shtëpi, kërkojmë ndihmën e institucioneve,uji na ka përmbytur lagjen”, shprehet i shqetësuar një nga banorët e kësaj lagje të Mislleshovës.
Ja pamjet e përmbytjes që na ka dërguar në Struga Ekspres banori i kësaj lagje.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments