Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniPlaçkitet një barnatore

Plaçkitet një barnatore

Një autor i panjohur i maskuar mbrëmë në orën 19:15 ka kryer plaçkitje në një farmaci në rr. “Fronti popullor” në Shkup.
MPB-ja informon se autori me kërcënim me thikë nga të punësuarit e ka marrë qarkullimin ditor, pas çka ka ikur në drejtim të panjohur.

Merren masa për gjetjen e autorit dhe për zbardhjen e plotë të rastit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments