Wednesday, September 27, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniPërleshen dy gra në Strugë, arrestohen nga policia

Përleshen dy gra në Strugë, arrestohen nga policia

Më datë 15.07.2022, në ora 20:00, në rrugën “Boro Shain” në Strugë u prish rendi dhe qetësia nga përleshja fizike mes 42-vjeçares M.A. nga Struga dhe 32-vjeçares S.D. nga Shkupi.

“Të dyja janë ndaluar në Policinë e Strugës dhe pas dokumentimit të plotë të ngjarjes ndaj tyre do të bëhet kallëzim përkatës”, njofton MPB.

(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments