Wednesday, September 27, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiPër shkak të punimeve, sot nuk kanë ujë këto lagje të Strugës

Për shkak të punimeve, sot nuk kanë ujë këto lagje të Strugës

Sot në disa lagje të Strugës nuk ka ujë të pijshëm për shkak të punimeve, në pjesën e vjetër të qytetit, në rrugët: “27 Marsi”, “Vëllezërit Milladinov”, “Niko Nestor”, shkruan Struga Ekspres.

Do të ketë mungesë të ujit nga ora 08:00 deri në orën 17:00.

NP “Ujësjellës dhe Kanalizim”-Strugë, për mungesê)ën e ujit nê këto lagje njoftoi që ditën e djeshme për qytetarët strugan.

(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments