Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniPER NJE DITE,DY TE ZHDUKUR

PER NJE DITE,DY TE ZHDUKUR

E TMERRSHME,RRITET NUMRI I I PERSONAVE TE ZHDUKUR  NE MAQEDONI

JANE PARAQITUR  SI TE ZHDUKUR DY PERSONA

Numri i personave që paraqiten si të zhdukur në Maqedoni shtohet nga dita në ditë. Për një ditë tashmë janë paraqitur si të zhdukur dy persona, një nga Shkupi dhe një nga Koçani.

Është zhdukur një vajzë e moshës 16 vjeçare nga shtëpia e fëmijëve “25 maj” në Çair. Rastin në polici e ka denoncuar, e punësuara në këtë institucion.

Gjithashtu në polici është denoncuar se të mërkurën në mbrëmje nga fshati Çiflik i Koçanit, është zhdukur një grua e moshës 54 vjeçare. Rastin në polici e ka paraqitur bashkëshorti i gruas së zhdukur.

Policia po punon në gjetjen e personave të zhdukur.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments