Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiLEVIZJA VAZHDON TURIN E KUVENDEVE ZGJEDHORE

LEVIZJA VAZHDON TURIN E KUVENDEVE ZGJEDHORE

LEVIZJA PER REFORMA  NE PDSH  EDHE SOT VAZHDON TURIN E KUVENDEVE ZGJEDHORE

Vazhdon turi i kuvendeve zgjedhore nga Lëvizja për reforma në Partinë Demokratike Shqiptare në nëndegët e Degës së Strugës. Sot kuvendi i parë është ai i në nëndegën e Misllodezhdës me fillim në orën 18:00 , pastaj vijon kuvendi në Nëndegën e Tateshit të Poshtëm me fillim në orën 19:00 , ndërsa kuvendi përmbyllës ëshë ai i Tateshit të Epërm me fillim në orën 20:00 .Kuvendet do të vazhdojnë ditët në vazhdim deri në mesjavën e ardshme në të gjitha nëndegët e Strugës në sajë të organizimit të kongresit të VI i rregullt i PDSH-së dhe do t’iu njoftojmë vazhdimisht.

Komisioni për Informim Lëvizja për reforma në PDSH

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments