Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniPanik në një shkollë të Maqedonisë, hajduti futet në shkollë, nxënësit strehohen...

Panik në një shkollë të Maqedonisë, hajduti futet në shkollë, nxënësit strehohen tek salla sportive

Panik te prindërit dhe nxënësit ka shkaktuar një hajdut i cili i ka shpëtuar policisë dhe është strehuar në shkollën fillore “Lazo Angelovski” në lagjen “Novo Lisiçe” në Shkup.

Sipas informacioneve, mësimi është ndërprerë dhe nxënësit janë strehuar në sallën sportive të shkollës. Nga ngjarja nuk ka persona të lënduar, ndërsa i arratisuri është arrestuar.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments