Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAksion i madh policor /Arrestohen 9 persona

Aksion i madh policor /Arrestohen 9 persona

Më 07.08.12.2023 në Qendrën Sportive në zonën e Karposhit, zyrtarë policorë të Njësisë për tregti të paligjshme dhe Njësiti për ndërhyrje policore në MPB- Shkup, kanë arrestuar 9 personat: I.K.(41) nga Shkupi. N.J.29) nga Probishtipi, P.V.(26) nga Manastiri, S.G.(31) nga Shkupi, N.K. nga Kosova, G.G.R.(31) nga Meksika, D.M.(23) nga Shkupi, F.P.(30) nga Shkupi dhe N.I.(22) nga Kumanova, pasi me vete kanë qenë marihuanë, iu gjet dhe u sekuestrua një lëndë pluhuri e bardhë dhe një lëndë tjetër Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të vijojë një dorëzim përkatës.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments