Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniGjendet i vdekur një person, ishte i zhdukur para dy ditësh

Gjendet i vdekur një person, ishte i zhdukur para dy ditësh

Është gjetur i vdekur i zhdukuri nga Velesi që para dy ditësh. Nga MPB kanë thënë për Press24 se ai ka dalë nga autostrada “Miqësia” në afërsi të liqenit Mlladost.

Dje në ora 15:45 në MPB- Veles është raportuar se në autostradën “Miqësia” në drejtim nga Shkupi për në Veles rreth 1400 metra pas liqenit “Mlladost” është gjetur automjeti tip Ford Focus me targa të Velesit i cili kishte dalë nga rruga. Në aksident, nga lëndimet e marra ka ndërruar jetë shoferi P.D.(59) nga Velesi, i cili me datë 06.12.2023 është raportuar nga nipi i tij se është larguar nga shtëpia. Vdekjen e ka konstatuar mjeku i Emergjencave Mjekësore-Veles, ndërsa nga ana e prokurorit publik dhe ekipit inspektues nga SPB-Veles kanë bërë kontroll të vendit, njoftojnë nga MPB.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments