Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiOH EL HILAL NE AKSION DERI NESER!

OH EL HILAL NE AKSION DERI NESER!

Te gjithe ju qe keni mundesine per te ndihmuar njerezit qe kane nevoje,bejeni ate.

Ka qindra familje ne Shqiperi qe kane nevoje per ju,jane qindra familje qe nga permbytjet e medha kane ngel pa shtepite e tyre,pa buke,pa mbathje…pa asgje!

NJERIU KUR BEN MIRE,NDJEHET MIRE DHE ME VETEN E TIJ!Kthejani buzeqeshjen femijeve ne nevoje!

Thuaj PO aksionit te organizates humanitare dega ne Struge!

(Struga Ekspres)

el hilal

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments