Saturday, July 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiNxënësit e Veleshtës të parët në garat rajonale në Ohër, meritë e...

Nxënësit e Veleshtës të parët në garat rajonale në Ohër, meritë e arsimtares Nora Zhuta-Sela

Sukseset nuk kanë të ndalur!
Sot në garat rajonale që u organizuan në Ohër, nxënësit e klasës së IV-1 të shkollës së Veleshtës me mentoren e palodhshme Nora Zhuta-Sela arriten rezultate te shkëlqyera, edhe ate nje vend te pare, dy vende te dyta dhe dy vende te treta!
Nxenesve dhe mesueses ju urojme suksese te metutjeshme!
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments