Saturday, July 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniBastisje në burgun e Shutkës, kapen telefona celularë dhe paketime me substanca...

Bastisje në burgun e Shutkës, kapen telefona celularë dhe paketime me substanca narkotike

MPB bën të ditur se gjatë ditës së sotme, me urdhër të gjykatës është realizuar bastisje në burgun e Shutkës, përcjell TV21. Gjatë bastisjeve në dy qeli janë kapur telefona celularë dhe substanca narkotike.

“Gjatë kontrollit, në bazë të një urdhri gjyqësor, u bastisën dy qeli, ku u gjetën dhe konfiskuan 25 pako pluhur të bardhë, gjashtë pako marihuanë dhe 12 telefona celularë. Pas ekspertizës dhe dokumentimit të plotë të rastit, Departamenti për shkatërrimin e krimit të organizuar dhe të rëndë do të paraqesë kallëzime përkatëse penale”, thonë nga MPB.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments