Wednesday, April 24, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiNxënëset e SHFK."Ashim Agushi"-Ladorisht shkëlqejnë në garat rajonale të “Spelling Bee” që...

Nxënëset e SHFK.”Ashim Agushi”-Ladorisht shkëlqejnë në garat rajonale të “Spelling Bee” që u mbajtën në “American Corner Struga”(FOTO)

🥳Nxënëset tona të arta🌟⭐️✨🥇🥈
Nga garat rajonale të “Spelling Bee🐝” që u mbajtën në “American Corner Struga”
nxënëset:
Yllza Mustafi 🥇(vënd të parë)
Era Dauti 🥈 (vënd të dytë)
Urime nxënësve dhe mësueseve të tyre Mjellma Reçi dhe Yremsha Saliu Ziberi☺️Gjithashtu ju urojmë suksese në garat shtetërore që do të mbahen në Shkup!
Krenarë me bletëzat tona punëtore🐝⭐️✨🥇
SH.F.K.Ashim Agushi-Ladorisht

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments