Saturday, July 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniNxënësit e Veleshtës të parët edhe në garat rajonale në lëndën e...

Nxënësit e Veleshtës të parët edhe në garat rajonale në lëndën e biologjisë me mentore Nora Rramani

Më datë 29.03.2024 u realizuan garat rajonale në lëndën e biologjisë të organizuara nga Shoqata e biologëve të RMV-së,nxënësit e SHFK “Zini Hani” -Veleshtë nën mentorimin e prof.Nora Q.Rramani arritën këtë sukses

Nexhmie Zhuta -93% vendi I (klasa IX)
Rushan Bojku- 93% vendi I (klasa VIII)
Erin Kaba- 91% vendi I (klasa VIII)
Bora Hani- 84% vendi I (klasa IX)
Rumejsa Koxhaxhiku -82% vendi I (klasa IX)
Verona Hani -78% vendi I (klasa VIII)

Duke u bërë kështu përfaqësues të Strugës në garat republikane!
Nxënësve dhe mentores i urojme sukses në garat republikane!

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments