Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiNjoftim nga NP “Ujësjellës dhe Kanalizim”-Strugë

Njoftim nga NP “Ujësjellës dhe Kanalizim”-Strugë

Të nderuar qytetarë,

Ju njoftojmë se për shkak të punimeve nga “EVN”, në datë 07.03.2024 (e enjte), do të bëhet ndërprerja e furnizimit me ujë të pijshëm në të gjithë territorin e komunës së Strugës, prej orës 09:00 deri në ora 13:00.

Faleminderit për mirëkuptimin!

Me respekt,

NP “Ujësjellës dhe Kanalizim”-Strugë

Почитувани граѓани,

Ве известуваме дека поради изведување работи од страна на „ЕВН“ на 07.03.2023 год. (четвтрток) ќе биде прекинато снабдувањето со вода за пиење на целата територија на општина Струга од 09:00 до 13:00 часот.

Ви благодариме на разбирањето!

Со почит,

ЈП „Водовод и Kанализација”-Струга

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments