Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiMakina përfundon në ujërat e liqenit të Strugës

Makina përfundon në ujërat e liqenit të Strugës

Më datë 05.03.2024 në ora 05:30 në MPB Strugë është raportuar se automjeti i pasagjerëve tip “Ford” me targa të Ohrit i drejtuar nga N.E.(43) nga fshati Orlanc i Shkupit, i cili ka qenë duke lëvizur përgjatë rrugës “Partizanska” në Strugë ka dalë nga rruga dhe ka rënë në ujërat e liqenit të Ohrit. Nuk ka persona të lënduar, ndërsa pas kontrollit, automjeti është nxjerrë nga ekipet e Njësisë Territoriale të Zjarrfikësve nga Struga. Po merren masa për zbardhjen e ngjarjes.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments