Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeKulturëNjihuni me reperin më të ri të skenës shqiptare, 10 vjeçarin Amar...

Njihuni me reperin më të ri të skenës shqiptare, 10 vjeçarin Amar Ziberi (VIDEO)

Njihuni me reperin më të ri të skenës shqiptare, Mali Star vjen me videoprojektin e parë (Video)
Quhet Amar Ziberi ndërsa ndryshe njihet si Mali Star, është vetëm 10 vjeç nga Shkupi, është nxënës i shkollës fillore ‘Drita’ . Pasioni i tij është muzika dhe kryesisht rap-i kurse inspirimin e merr nga reperët amerikan. Në vitin 2015 ai ka nisur të dëgjojë 6ix9ine, Eminem, Xxxtencation ndërsa nga skena shqiptare preferon muzikën e reperit Buta. Dy vitet e fundit ka nisur të shkruajë tekste të cilat tashmë po i kthen edhe në melodi dhe muzika duke u bë reperi më i ri në skenën shqiptare. Mali Star sapo ka përfunduar videoprojektin e parë e cila shpreson që të pëlqehet nga publiku shqiptarë. Ëndërr e tij është që një ditë të bëhet inspirim për gjeneratat që vijnë pasiqë si ëndërr sapo ka nisur ta jetojë. Për të dëgjuar këngën e tij të re klikoni në vazhdim:

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments