Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeOpinionNjerëzit e mirë janë gjithmonë te parët që zhgënjehen

Njerëzit e mirë janë gjithmonë te parët që zhgënjehen

ZHGENJIMI VJEN SI PASOJE E NJE BESIMI TE FORTE QE FATKEQESISHT THYHET PA MESHIRE.. ZHGENJIMIN E PERJETOJNE VETEM ATA NJEREZ TE MIRE QE KANE INVESTUAR SHUME TEK MARREDHENIET ME TE TJERET POR KJO NUK I ESHTE KTHYER AQ SA ATA E MERITOJNE OSE ME KEQ AKOMA ESHTE KEQPERDORUR… DHE KJO SJELL ZHGENJIM..OSE ME SAKTE KJO SJELL NJE REALITET TE HIDHUR TE CILIN NE E KISHIM THURUR AQ BUKUR NE MENDJEN TONE.. KJO NDODH TEK NJEREZIT E MIRE,SEPSE ATA JANE TE VETMIT QE RREZIKOJNE VETEN PER TI BESUAR DIKUJT.. JANE ATA QE NE VEND TE GJYKIMIT VENDOSIN NDJENJAT DHE NE BAZE TE TYRE VEPROJNE.. PRANDAJ ATA MBETEN TE ZHGENJYER SEPSE NJEREZIT E MIRE GJITHMONE NA JAPIN MUNDSINE PER TE QENE NE RRETHIN E TYRE.. ATA NUK DINE TE GJYKOJNE..ATA DINE VETEM TE NDJEJNE NEVOJEN PER TE QENE NE NJE BOTE ME TE MIRE.. PER TE ARRITUR ME LARG… NDOSHTA PRANDAJ ATA ZHGENJEHEN.. SEPSE JANE TE VETMIT QE NDALEN DHE DUAN TA NDRYSHOJNE BOTEN..ATA KANE GJITHMONE DICKA TE MIRE PER TE OFRUAR PRANDAJ EDHE NUK LODHEN SE KAPURI PAS PROBLEMEVE SEPSE NEVOJA E TYRE PER TI BERE TE TJERET TE LUMTUR NUK MBARON.. NEVOJA PER TE QENE NE NJE BOTE ME NJEREZORE,ME TE DASHUR ESHTE PJESE E EKZISTENCES SE TYRE.. PRA JETA E TYRE NUK BAZOHET NE PRANIMIN E SE KEQES..ATA GJITHMONE ANOJNE DREJT SE MIRES..DHE TE MOS HARROJME SE KY NE DITET E SOTME ESHTE POTHUAJSE NJE MISION I PAMUNDUR.. TE ZHGENJEHESH NUK ESHTE PAK.. POR NDOSHTA KY ESHTE PAKTI QE KANE BERE NJEREZIT E MIRE ME ZHGENJIMIN .. TE ZHGENJEHEN..TE MARRIN GODITJEN E SE KEQES MBI SUPET E TYRE VETEM PER NJE QELLIM : TE PAKTEN TE DINE QE NUK QENDRUAN DUARKRYQ PERBALLE SE KEQES..F.SH

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments