Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiNjë shtëpi në Ladorisht përfshihet nga flakët, intervenon menjëherē zjarrëfikja e Strugës

Një shtëpi në Ladorisht përfshihet nga flakët, intervenon menjëherē zjarrëfikja e Strugës

Një shtëpi ka marrë flakë rreth orës 15:00 në fshatin Ladorisht,mëson Struga Ekspres.

Siç mësojmë, flakët kanë përfshirë në pjesë të kulmit të shtëpisë.

Nga zjarrëfikësja e Strugës thonë se rasti nē fjalē është paraqitur në ora 15:05 dhe ata menjeherë kanë intervenuar për ta evituar zjarrin nga kulmi i shtëpisë.

Profesionalizmi dhe intervenimi i rastit në fjalë i zjarrëfikësve të Strugës duhet përgëzuar sepse evituan zjarrin që rrezikonte seriozisht të digjte shtëpinë.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments