Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoni43 vjeçari gjendet i vdekur në objektin e një firme ndërtimore

43 vjeçari gjendet i vdekur në objektin e një firme ndërtimore

Me datë 12.01.2024 në ora 19:05 në SPB Tetovë është raportuar se në fshatin Poroj, Tetovë, në objektin e një firme ndërtimore, është gjetur i vdekur A.N.(43) nga Republika e Shqipërisë, i cili ka qenë punonjës në të njëjtën ndërmarrje.

Vdekjen e ka konstatuar mjeku i Emergjencave Mjekësore.

Kontroll është kryer nga Prokurori Publik dhe një ekip inspektues nga SPB Tetovë.

Trupi i pajetë i të ndjerit është dorëzuar për obduksion.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments