Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniNjë grua dhe një e mitur humbën jetën në një aksident trafiku

Një grua dhe një e mitur humbën jetën në një aksident trafiku

MPB njofton se dje ka ndodhur një aksident i rëndë në rrugën rajonale Krushevë-Krivogashtan, në të cilën kanë humbur jetën një grua dhe një e mitur

“2Më datë 02.08.2023 në ora 17:00 është raportuar se në rrugën rajonale Krushevë-Krivogashtan në vendin e quajtur “Studena voda”, automjeti “Alfa Romeo” me targa të Prilepit, drejtuar nga S.S.(35) nga fshati Kanatlarci nga Prilepi ka dalë nga rruga.

Pas aksidentit, në spital janë dërguar bashkudhëtarët Xh.S.(33) nga fshati Kanatlarci, e cila iu nënshtrua plagëve të marra në spital, si dhe udhëtarja e mitur e cila është dërguar në Kompleksin Klinikë “Nënë Tereza”, por ka ndërruar jetë gjatë transportit të konstatuar nga mjeku.

Ndërsa shoferi dhe dy udhëtarët e tjerë të mitur kanë mbetur të lënduar rëndë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments