Sunday, June 16, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniNipi vjedh shtëpinë e gjyshit dhe e paraqet rastin në polici

Nipi vjedh shtëpinë e gjyshit dhe e paraqet rastin në polici

Të martën rreth orës 18 e 20 minuta, E/K/ (28) nga fshati Urviç i Tetovës, ka denoncuar në polici vjedhje të rëndë në shtëpinë e gjyshit të tij, i cili është me punë të përkohshme në Itali. Sipas tij vjedhja ka ndodhur në periudhën mes 15 dhe 19 dhjetorit.
Mirëpo pak më vonë, pas masave të ndërmarra, policët kanë zbuluar se ai vetë ka vjedhur stoli ari dhe një pistoletë gazi me vlerë rreth 120 mijë denarë dhe ia ka dhënë që t’ia ruajë mikut të tij me iniciale B.A. (32) në Tetovë.

Stolitë dhe pistoleta janë gjetur te B.A. dhe i janë kthyer pronarit M.U. Pas dokumentimit të plotë të rastit, kundër E.K. do të ngritet padi adekuate.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments