Thursday, June 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeBota61 vjeçarit në Zvicër i konfiskohen armë dhe 1.3 milionë franga

61 vjeçarit në Zvicër i konfiskohen armë dhe 1.3 milionë franga

Policia e kantonit të St.Galles ka arrestuar një 61 vjeçarë i cili dyshohet se ka shitur në mënyrë të paligjshme në Asutri armë, përcjell TetovaSot.

Policia ka konfiskuar rreth 280 armë, si mitrolez, granata dore pistoleta dhe shumë armë tjera gjithashtu kanë konfiskuar edhe 100,000 kuti municionesh.

Përveç kësaj paratë e gjetura mund të jenë rreth 1.3 milionë franga. I dyshuari gjendet tani në paraburgim me dyshimin për rrezikimin të sigurisë publike me armë dhe shkelje të shumta. Hetimi ende vazhdon.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments